POMOC PRE CHORÝCH

AK NIE SI VO VZŤAHU SO ŽIVÝM BOHOM A PÁNOM JEŽIŠOM KRISTOM, TVOJE NÁBOŽENSTVO JE DAROMNÉ"

Ponúkame pomoc pre chorých ľudí, ktorí sú ochotní na sebe pracovať, čo predovšetkým znamená: mať lásku k Bohu, starať sa o svoju dušu, mať vieru v uzdravenie a cítiť v srdci túžbu byť lepším človekom, teda usilovať sa o čistotu charakteru a mravnosť. Chorý je ten, kto nehľadá odpoveď na základnú otázku života "KTO JA SOM?"

 "Lebo kto má, tomu bude dané, a rozhojní sa mu; ale kto nemá, od toho bude odňaté i to, čo má." Matúš 13:12 

Ponúkame pomoc predovšetkým psychicky chorým ľuďom. Vďaka Pánu Bohu môže dnes takmer každý využívať už osem rokov našich skúseností a úplne sa vyliečiť z psychických chorôb, zbaviť sa liekov či drogovej závislosti. Ak o to aj Vy stojíte, alebo potrebujete priateľskú radu, motiváciu, či chcete opäť získať stratenú chuť do života - neváhajte nás kontaktovať! Vyhradzujeme si však právo v niektorých prípadoch Vám pomoc aj odmietnuť, vtedy sa prosím na nás nehnevajte.

Navrhujeme aj špeciálnu diétu na zvýšenie psych. a fyz. výkonu (zdraví, športovci, a aj psychicky chorí pacienti - môžete vyskúšať GAPS diétu z tejto knihy, či ketogénnu diétu. Radi sa s vami podelíme o naše skúsenosti s touto diétou, môžete predísť mnohým omylom a problémom, je fajn zavolať a opýtať sa prv než začnete)

Poznáme kvalitné doplnky výživy vo farmaceutickej kvalite bez tabletovacích prísad (článok DOPLNKY VÝŽIVY tu) Zároveň vám môžeme podať aj cenné informácie pri poruchách správania a pri poruchách trávenia, alergii, autizme, rakovine, vysokom krvnom tlaku, ukážeme vám cestu na riešenie obezity a zdravé chudnutie, chronickej únave a iných chorobách. Snažíme takmer každý deň písať na www.biblik.sk/clanky nové informácie. (DO HĽADANIA NA HLAVNEJ STRÁNKE môžete napísať napr. "depresia" "rakovina" "cholesterol" atď. alebo príslušné informácie si aj sami vyhľadať v stovkách článkov na www.biblik.sk/clanky

Pacienti s rakovinou, vysokým krvným tlakom a pojedači liekov na cholesterol, prosím vás pozrite si aj tento článok a prosím vás študujte to video:

https://www.biblik.sk/news/ako-liecit-rakovinu-vysoky-tlak-a-cholesterol-dr-coldwell/

Čítajte pravidelne www.biblik.sk/clanky

Netreba vyvíjať aktivitu, aby sme zbavili choroby človeka, ktorý o to skutočne sám nestojí alebo nie je ochotný zmeniť sa na úrovni duše, t.j. zmeniť svoje myšlienkové vzorce, správanie, návyky a charakter. Choroba nie je špina, ktorú treba okamžite upratať ako sa to bežne robí napr. očkovaním, liekmi na cholesterol a predpisovaním antidepresív. Niekedy sa pacient zbaví svojich ťažkostí aj choroby, no ak sa jeho charakter, návyky a myslenie nemenia, potom zákonite príde ďalšia choroba, ďalšie ťažkosti, úraz alebo dokonca smrť. 

!!! KRITICKY DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE SÚ V KNIHE: 

S.N. LAZAREV - ZDRAVIE ČLOVEKA 

Ak sa chcete vyliečiť, resp. v súčasnej situácii na tejto planéte vôbec prežiť, snažte sa prosím vás čo najskôr pochopiť a nájsť odpoveď na otázku: "KTO JA SOM?" Pýtajte sa dovnútra: "KTO JA SOM?" Ak nájdete odpoveď na túto otázku, potom pochopíte čo je to človek a čo je to choroba. Tak spoznáte, prečo ste boli chorí aj to, ako je možné sa vyliečiť - s pochopením týchto strategicky dôležitých si môžete pomôcť hneď: Svätá Biblia - Kázeň na Vrchu, Matúš kap. 567.  (zvlášť Matúš 7:7-12) a Žalm 51.

Praktický návod ako môžete aj Vy prekonať psychické ochorenia Vám môžeme poskytnúť priamo na osobnom stretnutí:

KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM NA tel.:

 032 /240 00 65

 Môžete nás podporovať aj príspevkami na č. účtu:

SK8583300000002101425963

SWIFT/BIC: FIOZSKBAXXX

IBAN: SK20 5200 0000 0000 1738 8013

Viac tu: https://www.biblik.sk/podporte-nas/

IBAN: SK20 5200 0000 0000 1738 8013

Viac tu: https://www.biblik.sk/podporte-nas/

IBAN: SK20 5200 0000 0000 1738 8013

Viac tu: https://www.biblik.sk/podporte-nas/

IBAN: SK20 5200 0000 0000 1738 8013

Viac tu: https://www.biblik.sk/podporte-nas/

 Aj malý pravidelný príspevok 5 - 10 € nám môže v mnohom pomôcť. Je to predsa len z vašej strany vyjadrenie podpory našej činnosti: sprostredkovanie cenných informácií a pomáhať tak ľuďom, aby bol svet svetlejším miestom. Neznamená to, že s nami musíte súhlasiť vo všetkom, ale ak ste s nami aspoň v niečom, je dobre to vyjadriť prevodom na náš účet.

Prosíme Vás podporujte aj jednorazovo aj pravidelne kvaltiné projekty - napríklad INFOVOJNA, SLOBODNÝ VYSIELAČ, iné kvalitné projekty, ktoré aspoň občas využívate, aj Biblik.sk

Ď a k u j e m e

Nie sme členmi žiadneho organizovaného náboženstva, hnutia, ani cirkvi.

Biblik.sk

 

Kontakt

Biblik.sk Soblahovská 1108/21
911 01 Trenčín

tel.: 032 240 00 65 (nemáme SMS / NO SMS)
phone: 00421 32 240 00 65
- we speak slovak & english
biblikPÍŠZAVINÁČbiblik.sk IČO: 41859545 DIČ:1122806113